Výzkum a možnost zapojení se

Máte zájem o analýzu tělesného složení s 50% slevou? Nevadí Vám vyplnit dotazník? Tak čtěte dál.

Analýza tělesného složení přístrojem InBody 270 se slevou 50 %

Zapojte se do výzkumu a zaplaťte jen polovinu za analýzu tělesného složení přístrojem InBody 270.

Podmínky účasti:

 • Věk 18-65 let
 • Vyplnění dotazníku

Kontraindikace - kardiostimulátor, těhotenství (1.trimestr, dále dle vlastního uvážení), kloubní náhrady.

Cena analýzy tělesného složení:

 • Pouze analýza tělesného složení 175,- Kč
 • Analýza v rámci nutriční konzultace 100,- Kč (+ cena konzultace)

Cílem výzkumu je vzájemně porovnat životní styl, kvalitu života a tělesné složení.

V rámci výzkumu vyplníte dotazník obsahující dvě části:

 • část zaměřenou na životní styl
 • standardizovaný dotazník kvality života - WHO QoL BREF

V případě zájmu mě kontaktujte (viz kontakt)

Krásný den,

              Simona Šimková, Mgr. Ing.Odkaz na dotazníky:

Pro zjednodušení jsou oba dotazníky dány do jednoho.

Dotazník životního stylu a kvality života WHO QoL BREF

-> a nezapomeňte se na měření objednat (nebo se mi ozvat na e-mail). Děkuji :-)


Podrobnější informace k výzkum

Pro výzkum jsou využity dva dotazníky - dotazník životního stylu (vlastní konstrukce) a dotazník Světové zdravotnické organizace zaměřený na kvalitu života WHO QoL BREF, které jsou doplněny o analýzu tělesného složení přístrojem InBody 270.

Měření tělesného složení je možné jednorázově, i opakovaně (v časovém intervalu - po 3 měsících). Opakované měření je vhodná zejména pro sledování změn a dále jako motivace, výborné je v případě, že chce někdo změnit nějakou součást života, ať už se jedná o změnu stravování, změnu či začátek pravidelné pohybové aktivity, ale může to být i změna v spánkovém režimu, změna prostředí v němž žijeme, práce, uklidnění nějakých špatných vztahů, zlepšení psychiky apod. Toto vše významně ovlivňuje to, jak kvalitně žijeme, jaký máme životní styl, a jak se může měnit naše tělo.

Jedno měření zdarma získává automaticky i osoba, která bude uvedena jako zdroj informace od dvou dalších osob, tzn. dva účastníci měření v rámci výzkumu uvedou, že jim o této možnosti řekl např. p.Novák, tím pádem onen p.Novák má jedno měření automaticky zdarma, pokud vyplní dotazníky.

Analýza tělesného složení v rámci výzkumu bude provedena za poloviční cenu (50 % z původní ceny), tzn. v rámci konzultace bude měření provedeno za 100,- Kč (+ cena konzultace), v rámci samotné analýzy tělesného složení bude cena 175,- Kč.

Ideální je se změřit na začátku změny, a poté se snažit udělat krok k lepšímu životnímu stylu. Do výzkumu se může zapojit každý, kdo splňuje podmínky účasti ve výzkumu (viz dále), ráda uvidím pracující, studující, nesportovce, sportovce, maminky na mateřské dovolené, ale i ty z vás, kteří mají nějaký zdravotní problém a redukce hmotnosti, resp. její navýšení by bylo přínosné.

Pokud jste se již měření účastnili (u mě) a nyní máte chuť se zapojit, není nic snazšího, než klidně vyplnit dotazník tak, jak informace odpovídali době měření a získat přeměření se slevou.


Jaké jsou podmínky účasti?

 • je Vám 18-65 let
 • nemáte kardiostimulátor, nejste těhotná (analýza se neprovádí v 1.trimestru těhotenství, dále pak dle vlastního uvážení těhotné osoby), nemáte v těle kloubní náhrady apod. (zde dochází ke zkreslení výsledků)
 • máte chuť zjistit, kolik máte v těle svalů, tuku, vody a další parametry, a to vše pomocí InBody 270
 • jste schopni se dostat do ČB (příp. je možné se individuálně domluvit - pokud vás bude více)
 • vyplníte dotazník (pokud bude měření opakované, tak při každém měření)


Během osobního setkání při měření Vám dám také podepsat informovaný souhlas, kterým mi dáte možnost použít naměřené hodnoty do výzkumu. Získaná data budou použita pro zmiňované výzkumné účely, vše bude zpracováváno anonymně. Nikde se neobjeví Vaše jméno, kontakt apod.

Tato možnost je určena komukoli, kdo by měl o měření zájem. Proto, pokud cílovou osobou nejste přímo Vy, ale máte v okolí někoho, kdo se snaží změnit svůj životní styl, anebo někoho, koho by tělesné složení zajímalo, budu velmi ráda, když tuto informaci předáte dále.

Zaujala Vás tato nabídka a nechcete ztrácet čas?

Už nyní můžete pokračovat dále a začít s vyplněním dotazníku. Vyplňte prosím identifikátor (na konci dotazníku), který mi následně budete schopni sdělit, pro možnost spojení dotazníku s výsledky z InBody. Mnohokrát děkuji.

Odkaz (přímý) na dotazník:

Dotazník životního stylu a kvality života WHO QoL BREF

Děkuji za Váš čas, ochotu a pomoc při získávání údajů pro výzkum.

V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte.